Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Suchaniu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Regulamin głosowania w wyborach Przewodniczącego Rady przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Zamknięcie listy kandydatów (Przewodniczący Rady) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Wybór Przewodniczącego Rady przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Wybór Wiceprzewodniczącego Rady przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Zamknięcie listy kandydatów do Komisji Skrutacynej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Komisji Skrutacyjnej (do wyboru Przewodniczącego Rady) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: wybór Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Suchaniu przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej oraz wyboru jej przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Spraw Społecznych oraz wyboru jej przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz wyboru jej przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu współpracy Gminy Suchań z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r." przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów wymiaru podatku rolnego na rok 2019 przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Rozszerzenie porządku obrad o punkt: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy na okres przekraczający rok budżetowy przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Regulamin głosowania w wyborach Wiceprzewodniczącego Rady przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów (Wiceprzewodniczący Rady) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów do Komisji Skrutacynej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Komisji Skrutacyjnej (do wyboru Wiceprzewodniczącego Rady) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Ustalenie 6 osobowego składu Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów ( do składu Komisji Rewizyjnej) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Marzena Szczerba przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Anna Wieliczko przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Renata Barszcz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Grażyna Szalewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Grzegorz Kujawski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Rewizyjna - Ireneusz Kiłoczko przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Ustalenie 7 osobowego składu Komisji Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów (do składu Komisji Spraw Społecznych) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Daniel Niemczynowicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Magdalena Szajnowska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Jolanta Jeżewska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Andrzej Urbański przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Iwona Krakowiak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Jolanta Ziomek przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Spraw Społecznych - Stanisław Tylisz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów (Przewodniczący Komisji Komisji Spraw Społecznych) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych - Stanisław Tylisz odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
2 0 13

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz przeciw
Joanna Glina przeciw
Jolanta Jeżewska przeciw
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak przeciw
Grzegorz Kujawski przeciw
Daniel Niemczynowicz przeciw
Małgorzata Sawczuk przeciw
Magdalena Szajnowska przeciw
Grażyna Szalewicz przeciw
Marzena Szczerba przeciw
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański przeciw
Anna Wieliczko przeciw
Jolanta Ziomek przeciw

Wybór Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych - Daniel Niemczynowicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 0 1

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko przeciw
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Ustalenie 5 osobowego składu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Zamknięcie listy kandydatów (do składu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Iwona Krakowiak przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Renata Barszcz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Grażyna Szalewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Grzegorz Kujawski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Jolanta Ziomek przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Przewodniczącego Komisji Skarg Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Projekt uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz przeciw
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Projekt uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz przeciw
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia "Programu współpracy Gminy Suchań z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r." przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Projekt uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów wymiaru podatku rolnego na rok 2019 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy na okres przekraczający rok budżetowy przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Renata Barszcz za
Joanna Glina za
Jolanta Jeżewska za
Ireneusz Kiłoczko za
Iwona Krakowiak za
Grzegorz Kujawski za
Daniel Niemczynowicz za
Małgorzata Sawczuk za
Magdalena Szajnowska za
Grażyna Szalewicz za
Marzena Szczerba za
Stanisław Tylisz za
Andrzej Urbański za
Anna Wieliczko za
Jolanta Ziomek za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -